×
Okunabilir


Oyun

okunabilir
Oyun
Fortnite ile içli dışlı olanların bileceği üzere öldükten sonra kime öldüysek o oyuncuya yapışıp kalıyoruz. Oyun sadece o oyuncuyu izlememize izin veriyor, rahatça haritada gezip kim ne yapıyor göremiyoruz. Bu sadece normal oyunda değil turnuvalarda da sıkıntı haline geliyor çünkü sunucular maça girip, ölüp, öldüğü kişiyi izlemesi gerekiyor ve bu pekte efektif bir sunum oluşturmuyordu. Açıklamalara göre Şubat ayında Fortnite izleyici (spectator) moduna kavuşacak.
okunabilir
Oyun
"Bana bir dizi önerir misin?" denildiği zaman ilk akla gelen efsanelerden birisi olan Breaking Bad, bir oyun ile hayranlarıyla buluşacak. Hollywood Reports'a göre oyun, Fallout Shelter'a benzer bir yapıda olacak. Oyunda meth laboratuvarında çalışanları kontrol edip en büyük uyuşturucu baronu olmaya çalışacağız. İlerleyen zamanda çıkacak olan Breaking Bad filmi ve oyunu nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.
okunabilir
Oyun
Google Play Store'da bu hafta çıkmış olan Arcane Quest Legends, offline yani internet gerekmeden oynayabildiğimiz bir RPG (rol yapma) oyunu. Oyunda, klasik rol yapma oyunlarında bulunan savaşçı, büyücü tarzındaki sınıf sistemi yok bunun yerine verdiğimiz yetenek puanlarına göre şekillenen bir karakterimiz var. Yani puanlarımızı güce verirsek yakın dövüş yapan bir karakter yaratmış oluyoruz, zekaya verirsek büyü kullanabilen bir karakter yaratmış oluyoruz. Oyunun içine mini oyunlar eklenerek zenginleştirilmiş ve bu oyun deneyimi güçlendirilmiş fakat oyun daha yeni çıktığı için geliştirilmesi gerekiyor bunun için de biraz zamana ihtiyacı var. Oyunda çok fazla karakterimizi özelleştirebildiğimiz silah ve aksesuar bulunmakta. Ana hikaye, mini görevler ve boss savaşlarıyla dolu olan bu rol yapma türündeki oyunlara ilginiz varsa Arcane Quest Legends'ı oynamanızı öneriyoruz. Diğer oyun önerilerimizi görmek için sol altta bulunan "Oyun Önerileri" etiketine tıklayın.

Oyun Önerileri
okunabilir
Oyun
Souls dünyasından kopamayanlar için mobilde tam olarak souls gibi olmasa da benzeri niteliğinde bir oyun Ire: Blood Memory. Görevler, pvp mücadeleler, büyük bosslar, türlü mücadeleler ile zamanınızı öldürebileceğiniz güzel bir oyun. Oyunu Google Play ve App Store'dan indirebilirsiniz.

Oyun Önerileri
okunabilir
Oyun
Mobil oyunların potansiyeli ve kazanç elde etme oranı çok yüksek, bunu fark eden büyük oyun firmaları mobil platformlara atağa kalkmış durumda. Sensor Tower'ın raporuna göre Nintendo 2018 yılında mobil oyunlarından toplamda 348 milyon dolar kazanç elde etmiş durumda. Kazanç elde ettiği oyunlar yüksek kazançtan düşük kazanca sırasıyla, Fire Emblem Heroes, Dragalia Lost, Animal Crossing, Super Mario Run. Eski konsollarda oynadığımız Super Mario oyununu telefonunuza kurmak için tıklayın.
okunabilir
Oyun
Ülkemize NES (Nintendo Entertainment System) konsolunun girmesiyle (halk dilinde atari) eğlence anlayışımız bir anda değişti. Televizyonun karşısına geçip sabahtan akşama kadar Nintendo'nun konsolunda oyunlar oynardık. Bu oyunlardan birisi de efsane oyun Super Mario Bros. Aslında oyunu tanıtmaya hiç gerek olmadan direkt olarak nasıl oynayacağınızı anlatacaktım fakat anılarınızı biraz tazelemek istiyorum. Super Mario Bros. tesisatçı görünüşlü karakterimiz ile türlü tuzaklardan kurtulup, mantar yediğimiz, düşmanların kafasına basarak onları kağıt gibi yerde dümdüz ederek alt ettiğimiz en sonunda ise prensesi kurtardığımız bir oyun. Peki telefondan mario nasıl oynanır? telefona mario nasıl kurulur? diyorsanız öncelikle Emulator denilen bir program çeşidi vardır bunlar telefonlarınızda diğer sistemleri taklit ederek o sistemlerin oyunlarını oynamanızı sağlar. Biz de bu programdan yararlanacağız. Öncelikle Google Play'den Nostalgia.NES (NES Emulator) adlı uygulamayı indiriyoruz. Daha sonra ise oyun dosyasını indireceğiz. Google'da "Super Mario Bros rom" diye aratıyoruz ve ilk çıkan siteye tıklıyoruz. Siteye girdiğimizde "Download Now" butonunu göreceksiniz o butona tıklayıp oyunu indiriyoruz ve oyunun dosyası Download klasörüne inmiş olacak. Sonrasında ise Google Play Store'dan indirdiğimiz Nostalgia uygulamasını açıyoruz. Uygulama telefonumuzu tarayıp oyunu buluyor ve Super Mario Bros'a tıklayarak keyfimize keyif katıyoruz. İyi eğlenceler.
okunabilir
Oyun
Eğer Fortnite oynuyorsanız profesyonel Fortnite oyuncuları hangi klavyeyi kullanıyor? Hangi kulaklığı kullanıyor? Diye en az bir kez sormuşsunuzdur. Profesyonel Fortnite oyuncularının iyi oynamalarına az da olsa etki eden bir unsur var o da kullandıkları donanımlar. prosettings.net'in 200 profesyonel Fortnite oyuncusu üzerinden yapmış olduğu istatistiklere göre kulaklık olarak çoğu oyuncu HyperX tercih ediyor. Mouse ve klavye kısmında ise Logitech domine etmiş durumda. %90'lık bir kesim ise ekran kartı olarak Nvidia'yı tercih ediyor. Peki siz hangi donanımları tercih ediyorsunuz?
Okunabilir Haber
okunabilir
Oyun
Epic Games'in son zamanlarda yaptığı kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz günlerde Subnautica oyununu ücretsiz veren Epic Games şimdi de 24 TL fiyatı olanSuper Meat Boy oyununu ücretsiz veriyor. Oyunu indirmek için Epic Store'a girip oyunu almaya tıkladığınızda oyun kütüphanenize eklenmiş olacaktır.
okunabilir
Oyun
Life is a game, isminden de anlaşılacağı gibi hayat bir oyun. Bir karakterin doğduğundan öldüğü ana kadar bütün hayatını oynadığımız bir simulasyon oyunu. Verdiğimiz kararlara göre karakterimizin hayatına yön verdiğimiz bu oyunu Android Markette bulabilirsiniz.

Oyun Önerileri
okunabilir
Oyun
Oyun dünyasının efsane ismi Hitman, kod adı ajan 47'nin mobil platformdaki oyunu Hitman Sniper kısa süreliğine ücretsiz oldu. Uygulama marketinizden indirebilirsiniz.
Trend
hızlı haber Kültür & Sanat 3292
27.11.2018 20:34
hızlı haber Kültür & Sanat 2433
20.03.2019 08:14
hızlı haber Kültür & Sanat 2164
25.10.2018 15:42
hızlı haber Kültür & Sanat 1392
01.11.2018 13:50
Öneri
hızlı haber Teknoloji Önerilen
29.12.2018 20:43
hızlı haber Teknoloji Önerilen
04.01.2019 14:40